נזקי האבק במחשב

כל המחשבים שמגיעים אלינו מתגלים כאוגרי אבק רציניים. אתם מוזמנים להעיף מבט אל המחשב האישי שלכם ולגלות בעצמכם את כמות האבק שנאגרה מבלי ששמתם לב. רבים חושבים שהאבק קיים רק ברכיבים המסיביים והגלויים לעין אבל האמת היא שהוא נמצא בכל מקום: במקלדת, בעכבר, בחריצי הUSB ועוד. הצרה האמיתית היא שככל שהזמן עובר והאבק נאגר בכמויות גדולות יותר - כך הוא משפיע יותר על תפקוד המחשב והרכיבים שבו. בפועל האבק יוצר חשמל סטטי שגורם לקצר ברכיבים האלקטרוניים במחשב וסותם צלעות קירור של מאווררים. התוצאות לכך הם מחשבים שאינם נדלקים, מחשבים מתחממים וכבים ועוד כל מיני הפתעות.

תגובה משעשעת באתר YNET

כדי למנוע צבירת אבק ראשית כל רצוי לשמור על סביבת עבודה נקייה. שימו לב לסגור חלונות במזג אוויר נפיץ, רוחות חזקות וכו'. בכל מקרה אנחנו ממליצים לנקות את המחשב כל חצי שנה באמצעות תרסיס לחץ אוויר (שניתן לרכוש אצלנו), פן בייתי שמוציא אוויר קר (לא אוויר חם בשום פנים ואופן!!) או מדחס. שימו לב שבניקוי בייתי יכולות להיווצר לפעמים תקלות טכניות שישפיעו על תפקוד המחשב ולכן, במידה ואתם לא בטוחים בתהליך הניקוי, בואו אלינו ונעשה זאת עבורכם.

#אבקבמחשב #ניקויאבקבמחשב #ניקוימחשב #אבקמחשב #מלאאבקבמחשב #איךלנקותאבקמהמחשב #איךלנקותאבקבמחשב #מחשבמלוכלך #מחשבמלאבאבק #מחשבמאובק #אבקבמחשבמפריע #תקלהבמחשבמאובק #תקלהבמחשבאבק #תקלהבמחשבאחריניקויאבק

חוסכים לך כסף

הנחה מיוחדת למנויים שלנו: 5% על חומרה ו-10% על תוכנה

רק מייל אחד בחודש

אזהרות על וירוסים חדשים ועדכונים חשובים

מאמרים מומלצים
מאמרים אחרונים