מדריך: שאלות שצריכות להישאל כשקונים מחשב נייד

מזל טוב! החלטתם לרכוש מחשב נייד חדש. עכשיו רק נשאר להחליט מה תרצו...

השוק מוצף במאות סוגים של מחשבים ניידים. החברות מגוונות ובהתאם לכך- גם המחירים. אז איך תדעו? מה תבדקו? בדיוק לשם כך הכנו עבורכם 4 שאלות מקדימות שלאחר שתענו עליהן תוכלו לדעת לאיזה כיוון ללכת.. 1. מה התקציב שלך? את השאלה הזו רוב הלקוחות לא אוהבים לשמוע. זה יכול להשמע חטטני ולפעמים גם "חשוד" אבל כשאנחנו שואלים שאלה זו אנחנו משיגים את העיקר – לעמוד בדרישותיכם. שוק המחשבים הניידים מחולק לרמות מחיר שונות ועם מידע זה נוכל לכוון לתחום הרלוונטי עבורכם. 2. האם מדובר במחשב עבודה שצריך להיות זמין כל הזמן? במידה והתשובה לשאלה זו היא "כן", נדע לכוון אתכם למחשבים עם אחריות באתר הלקוח. מחשבים אלו נענים במהירות על ידי טכנאי ומתוקנים בבית הלקוח ולא במעבדה כמו יתר המחשבים. במידה ומדובר במחשב משני שאין לו חשיבות גדולה (מלבד נוחות כמובן..) – נוכל "לרדת" ברמת האחריות לאחריות מעבדה ו/או איסוף והחזרה מבית הלקוח במקרה של תקלה. 3. מה השימושים העתידיים במחשב והאם ישנן תוכנות מסוימות שיותקנו עליו? מחשב מגיע עם חומרה מסויימת ובעקבות מענה לשאלה זו – נוכל לדעת מה הם הדרישות של התוכנות שעתידות להיות מותקנות על המחשב ולהתאים את החומרה ברמה הטובה ביותר. גם אם התוכניות הן שימוש באינטרנט בלבד – חשוב לנו לדעת זאת, כדי שלא נמליץ על חומרה חזקה מידי ובהתאם – יקרה יותר.

4. האם אתה מתכנן להתנייד עם המחשב מחוץ לבית לרוב? בשאלה זו אנו מנתבים את בחירת המחשב לפי המשקל שלו. במידה ואין כוונה בהתניידות עם המחשב – ניתן לבחור בכל מחשב, אך במידה וכן – נצטרך לבחור מחשב במשקל קל יותר.

אם אתם מתלבטים וצריכים ייעוץ – אנחנו כאן בשביל לכוון ולדייק אתכם כמיטב יכולתנו. צוות אפרסק מחשבים

#המלצהלמחשבחדש #טיפיםלרכישתמחשב #איךלבחורמחשב #איךלבחורמחשבנייד #רכישתמחשבחדשזכרון #מחשבחדשזכרון #קניתמחשבחדשדבריםחשובים #ייעוץטכניקניתמחשב #המלצהלמחשב #עזרהעםמחשב #עזרהעםמפרטמחשב #אפרסקמחשביםבנימינה

פוסטים קשורים

הצג הכול
חוסכים לך כסף

הנחה מיוחדת למנויים שלנו: 5% על חומרה ו-10% על תוכנה

רק מייל אחד בחודש

אזהרות על וירוסים חדשים ועדכונים חשובים

מאמרים מומלצים
מאמרים אחרונים