ארבעה פתרונות פשוטים לתקלות יקרות

יש תקלות במחשב שיכולות לעלות הרבה כסף. למזלנו יש מקרים שאפשר לפתור את התקלות האלו בקלות ובמעט כסף. הנה 4 פתרונות כאלה (למקרה שתתקלו):

  1. הבעיה: יציאות USB לא תקינות. התקלה: מארז מקולקל (רק במחשב נייח) או לוח אם לא תקין. הפתרון היקר: החלפת מארז במקרה הטוב, החלפת לוח אם במקרה הרע (300 ₪ ומעלה, בניידים יכול להגיע גם ל-1000 ₪ ויותר). הפתרון הקל: מפצל USB חיצוני (130 ₪) . צריך בשבילו רק יציאה אחת תקינה של USB ומקור חשמל.

  1. הבעיה המורכבת: אי אפשר להתחבר לאינטרנט - כרטיס רשת לא עובד. התקלה: כרטיס רשת מובנה על לוח אם אינו תקין. הפתרון היקר: החלפת לוח אם (300 ₪ ומעלה, בניידים יכול להגיע גם ל-1000 ₪ ויותר). הפתרון הקל: כרטיס רשת אלחוטי בחיבור USB (בין 60 ל-120 ₪)

  1. הבעיה המורכבת: אין קול התקלה: כרטיס קול מובנה על לוח אם אינו תקין הפתרון היקר: החלפת לוח אם (300 ₪ ומעלה, בניידים יכול להגיע גם ל-1000 ₪ ויותר) הפתרון הקל: כרטיס קול חיצוני בחיבור USB (כ-60 ₪)

  1. הבעיה המורכבת: המחשב לא עולה ואין גישה למידע שעליו התקלה: תקלה במערכת הפעלה הפתרון היקר: השמשת מחשב יכולה לעלות מעל ל-350 ₪ , תלוי איפה התקלה בדיוק. הפתרון הקל: הוצאת הדיסק הקשיח מהמחשב והתקנתו בתוך מארז חיצוני שהופך אותו לדיסק גיבוי. העלות היא עד 180 ₪ (בהנחה שהדיסק תקין).

אם נתקלתם בבעיה רצינית, אחת מאלו שציינו כאן, תזכרו את הכתבה הזו ותבדקו אם במקרה יש פתרון זול. ואם חסכתם בעזרתנו כסף, נשמח לשמוע:)

#פתרוןזול #בעיהבדיסקקשיח #דיסקקשיחלאתקין #איןקולבמחשב #החלפתלוחאם #תקלהיקרהבמחשב #פתרוןזוללכרטיסקוללאעובד #USBלאתקין

חוסכים לך כסף

הנחה מיוחדת למנויים שלנו: 5% על חומרה ו-10% על תוכנה

רק מייל אחד בחודש

אזהרות על וירוסים חדשים ועדכונים חשובים

מאמרים מומלצים
מאמרים אחרונים