מדריך: כך תגבו את האנדרואיד שלכם

קורה לא מעט שמשהו מתקלקל בסלולרי – המסך נשבר, המכשיר תקוע ואי אפשר לעשות דבר מלבד "פירמוט" ועוד בלי סוף. במצבים כאלו העשתונות נעלמים ואי הנוחות מתחילה – מה יהיה עם כל הזכרונות? התמונות? האם עליי להתחיל הכל מהתחלה עכשיו?? יש המון אפליקציות שמטפלות בבעיה הזו ודואגות לגיבויים בענן על אחת מהן נרצה להמליץ כעת -G cloud backup. במידה ויש לכם אנדרואיד אתם מוזמנים להוריד אותה בקלות מה- Google play. בתחילה תדרשו להירשם – הזינו מייל תקין וסיסמא לבחירתכם ובחרו אילו קבצים תרצו לגבות.

חבילת הבסיס הינה בגודל 1GB, שזהו אינו נפח גדול אך הוא בהחלט מספק. במידה ותרצו – תוכלו לבצע מגוון פעולות שיאפשרו לכם להרחיב את נפח הזיכרון: שיתוף, רשימת ביקורת, הזמנת חברים להשתמש באפליקציה ועוד.. במידה ומכשירכם ייפגם כל שידרש מכם לעשות זה להוריד את האפליקציה למכשיר החדש, להכניס שם משתמש וסיסמא ותחת הלשונית "שחזור" לבחור אילו פרטים תרצו לשחזר. מנסיוננו האישי - המספרים עוברים כפי שהיו קודם לכן, בשמם המדוייק וללא עיוותים. מהיר, קל וזמין.

מומלץ!

#GCLOUD #גיבויאנדרואיד #גיבויפלאפון #שחזוראנדרואיד #גיבויחומרמהפלאפון #איךלגבותאתהפלאפון #הסברגיבויאנדרואיד #איךלגבותאתהמכשירשלי #שמירתתמונותאנדרואיד #אפליקציהלגיבויתמונות

פוסטים קשורים

הצג הכול
חוסכים לך כסף

הנחה מיוחדת למנויים שלנו: 5% על חומרה ו-10% על תוכנה

רק מייל אחד בחודש

אזהרות על וירוסים חדשים ועדכונים חשובים

מאמרים מומלצים
מאמרים אחרונים